Moda na klasyki nabiera rozpędu. Z jednej strony wdrażane są kolejne normy emisji spalin i coraz to bardziej futurystycznie wyglądające motocykle, a z drugiej producenci nowoczesną technikę upychają w prostych i pięknych liniach motocykli w stylu retro. Dowodem na to są coraz częściej pojawiające się w ofercie motocykle typu Cafe Racer. Taki są właśnie motocykle BRIXTON.

Motocykle Brixton czerpią z klasycznych, tradycyjnych inspiracji. Dlatego pojazdy Brixton wyróżnia styl retro, który nigdy nie wychodzi z mody. Niezależnie od tego, czy jest to pojazd typu 125, 250 czy 500, wszystkie jednoślady mają ten niebanalny, streetwear’owy charakter. Producent marki Brixton postawił przede wszystkim na jakość. Stąd w każdym jednośladzie Brixton prym wiedzie bezkompromisowy design. Bo każdy użytkownik zasługuje na swój wyjątkowy motocykl!

Produkcja Brixtona ma miejsce w Azji, przez firmę, która powstała w 1984 roku, ale co ważne w od roku 1993 współpracowała ściśle z Suzuki. Wszystkie małolitrażowe modele Brixton-a napędzane są silnikami bazowanymi na silnikach japońskiego producenta, a za zasilanie paliwem odpowiada komputer pokładowy i wtryski marki Delphi. Wszystkie też mają numery VIN należące do Grupy KSR a to oznacza że, za jakość montażu motocykli dostępnych w Polsce odpowiadają Austriacy.

Cromwell 125

Cromwell 250

Felsberg 125

Felsberg 125 XC

Felsberg 250

Sunray 125

Rayburn 125

Crossfire 125

Crossfire 125 XS

Crossfire 500

Crossfire 500 X

Crossfire 500 XC

Layback

Storr 500