Malaguti to włoska firma produkująca rowery, skutery oraz motocykle. Historia firmy sięga 1930 roku, kiedy Antonino Malaguti zdecydował się rozpocząć produkcję rowerów wyposażonych w niewielkie silniki. Wszystko miało miejsce w niewielkim warsztacie rowerowym, gdzie usługi oraz produkty cieszyły się coraz większą popularnością w całej okolicy.

Niespełna 20 lat później, w 1949 roku, Malaguti wprowadził do oferty wysokiej jakości skutery i motorowery, które podbiły serca początkujących sympatyków jednośladów. Dziś Malaguti to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. W aktualnej ofercie marki znajdują się najwyższej klasy motocykle, dedykowane osobom młodym, oraz tym, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego typu pojazdami. Oferta marki od dawna stanowi legendę włoskiej motoryzacji, a same motocykle Malaguti wyróżniają się ponadczasowym designem i wysoką jakością.

Marka od lat operuje wyłącznie na sprawdzonych technologiach, co widać w parametrach każdego pojazdu Malaguti. Wystarczy jedno spojrzenie, by dostrzec precyzję wykonania oraz zaawansowanie techniczne. Choć o pojazdach Malaguti mówi się, że reprezentują esencję bolońskiego temperamentu, użytkownicy cenią motocykle przede wszystkim za odpowiedni stosunek jakości do ceny. Pojazdy z oferty marki przeznaczone są przede wszystkim do jazdy miejskiej, gwarantując nad wyraz wysoki komfort jazdy, która idzie w parze z serią wyrafinowanych rozwiązań.

DRAKON 125 STREET

MISSION 125 CITY

MADISON 125 CITY

MISSION 200 CITY

DUNE 125 ADVENTURE

DUNE 125 X BLACK EDITION

SPECTRE GP125 CITY

XSM 125 SUPERMOTO

XTM 125 ENDURO

XAM L1E CONCEPT

XAM OFF-ROAD ONLY CONCEPT